- GENIUS

Цена
€10 51 / 20 56 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Внимание: Съгласно чл. 57, т. 5, от ЗЗП Потребителят не може да упражни правото си на отказ и връщане в 14-дневен срок за доставка на запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-HS-M905BT-WH
ТИП: TWSБезжични слушалкиСлушалки с микрофон
ПРИЛОЖЕНИЕ: ЛаптопМобилен телефонТаблетТелевизор
СВЪРЗВАНЕ: Безжично
ИНТЕРФЕЙС: Bluetooth 5.3
МИКРОФОН: Да
ЦВЯТ: Бял
БАТЕРИЯ: 40 mAh200 mAh
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Bluetooth 5.3Play / Call time: up to 4 hoursWorking distance: up to 10 mStandby time: up to 260 hours
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268260479
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-HS-M905BT-WH
ТИП: TWSБезжични слушалкиСлушалки с микрофон
ПРИЛОЖЕНИЕ: ЛаптопМобилен телефонТаблетТелевизор
СВЪРЗВАНЕ: Безжично
ИНТЕРФЕЙС: Bluetooth 5.3
МИКРОФОН: Да
ЦВЯТ: Бял
БАТЕРИЯ: 40 mAh200 mAh
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Bluetooth 5.3Play / Call time: up to 4 hoursWorking distance: up to 10 mStandby time: up to 260 hours
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268260479
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Genius
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-HS-M905BT-WH
ТИП: TWSБезжични слушалкиСлушалки с микрофон
ПРИЛОЖЕНИЕ: ЛаптопМобилен телефонТаблетТелевизор
СВЪРЗВАНЕ: Безжично
ИНТЕРФЕЙС: Bluetooth 5.3
МИКРОФОН: Да
ЦВЯТ: Бял
БАТЕРИЯ: 40 mAh200 mAh
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Bluetooth 5.3Play / Call time: up to 4 hoursWorking distance: up to 10 mStandby time: up to 260 hours
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268260479
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GENIUS-HS-M905BT-WH
ТИП: TWSБезжични слушалкиСлушалки с микрофон
ПРИЛОЖЕНИЕ: ЛаптопМобилен телефонТаблетТелевизор
СВЪРЗВАНЕ: Безжично
ИНТЕРФЕЙС: Bluetooth 5.3
МИКРОФОН: Да
ЦВЯТ: Бял
БАТЕРИЯ: 40 mAh200 mAh
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Bluetooth 5.3Play / Call time: up to 4 hoursWorking distance: up to 10 mStandby time: up to 260 hours
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4710268260479
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Безжични слушалки |
| Тип | Слушалки с микрофон |
| Тип | TWS |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично |
| МИКРОФОН | Да |
| Приложение | Лаптоп |
| Приложение | Мобилен телефон |
| Приложение | Таблет |
| Приложение | Телевизор |
| ЦВЯТ | Бял |
| БАТЕРИЯ | 200 mAh |
| БАТЕРИЯ | 40 mAh |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Bluetooth 5.3 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Play / Call time: up to 4 hours |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Standby time: up to 260 hours |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Working distance: up to 10 m |
| Интерфейс | Bluetooth 5.3 |
| Тегло | 0.08кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Вложки |
| Тип на връзката | Безжични (Bluetooth) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Бял |
| Предназначение | Музика/Разговори |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Размер на драйвера (mm) | 13 |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ω |
| Живот на батерията (h) | 5 часа |
| Bluetooth версия | 5.3 |
| Защита от вода/пот | Не |
| Тегло | 0.08кг |
Genius HS-M905BT Бели True Wireless Bluetooth 5.3 Слушалки
Открийте истинската свобода с Genius HS-M905BT — леки безжични слушалки, които осигуряват чист стерео звук и надеждна връзка. С Bluetooth 5.3 се наслаждавате на бързо сдвояване, ниска латентност и удължен живот на батерията за целодневно слушане. Идеални за музика, разговори и динамичен начин на живот.
Ключови Предимства
- True Wireless Дизайн — Без кабели и заплитания; просто ги поставете и тръгвайте.
- Bluetooth 5.3 — По-бързо сдвояване, стабилна връзка и подобрена енергийна ефективност.
- Вграден Микрофон — Ясни hands-free разговори навсякъде.
- Компактен Калъф за Зареждане — Предпазва слушалките и осигурява допълнителна мощност в движение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Вложки (Вътреушни) |
| Тип на връзката | Безжични (Bluetooth) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Бял |
| Предназначение | Музика / Разговори |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Защита от вода/пот | Не |
Какво има в кутията
- Genius HS-M905BT True Wireless Слушалки (Бели)
- Калъф за зареждане
- USB кабел за зареждане
- Силиконови накрайници (S/M/L)
- Ръководство за бърз старт
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












